Telefon: 0212 219 00 12 - 0532 500 05 80

Instagram

Google Map

Blog

Home  /  Estetik Haberler   /  Nasıl Daha Yakışıklı Olurum!

Nasıl Daha Yakışıklı Olurum!

Plastik cerrahi denilince aklınıza hep kadınlar geliyor değil mi?

Ama artık gelmesin. Özellikle 2000 yılların başından bu yana Erkekler de Plastik Cerrahiyi keşfettiler. İşte erkeklerin en çok ilgi gösterdiği 5 popüler uygulama.

  1. Liposuction

Modern hayatın armağanı olan ve bir türlü gitmeyen yağlar için tıbbın önerisi Liposuction. Yani fazla yağların vücuttan alınma ameliyatı. Liposuction, Amerika’da geçen yıl en çok yapılan ameliyat olmuştur. Kısaca beyler ve bayanlar; Liposuction, hasta ile yapılan görüşme sonucu vücudun karın, bel gibi bölgelerinde yerleşen yağların alınmasıdır.

 

  1. Jinekomasti yani Erkek Göğüslerindeki Fazla Yağların Alınması

Yine erkekler arasında çok popüler bir tedavi bu. Geçen haftalarda Jinekomasti ameliyatını size anlatmıştım. Erkeklerin göğüslerindeki kadın tipi yağların ameliyat ile alınması işlemi. Bu bölgedeki yağlar hastaları özellikle psikolojik olarak rahatsız ediyor. Bu durumu jinekomasti ameliyatı ile çözümlüyoruz.

  1. Göz Kapağı Cerrahisi

Özellikle 40 yaş sonrasında kişilerde oluşan göz kapağı sarkması görmeyi engelliyor. Ayrıca yüzde uykulu ve mutsuz bir ifade yaratıyor. Erkekler de artık bu sorunlardan rahatsız ve çözüm olarak göz kapağı ameliyatı oluyorlar.

  1. Burun Estetiği Ameliyatı

Biliyorsunuz burun kemiklerindeki eğrilik ve yapısal deformasyon nefes alışverişini olumsuz etkilerken çoğunlukla horlamaya neden oluyor. Özellikle evli erkekler için bir nevi kabus olan horlama pek çok burun ameliyatının da nedeni oluyor. Bunun dışında aşırı büyüklük ve şekil bozukluğu da beyleri burun ameliyatına yönlendirmektedir.

  1. Botoks

Veeee erkekler de Botoks’u keşfetti. Artık hayatımızın rutini olan Botoks uygulaması beyler arasında da çok popüler.